Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaka zmywarka do zabudowy do 1500 zł?

jaka zmywarka do zabudowy do 1500 zł

Zmywarka jest sprzętem AGD, który coraz częściej gości w polskich kuchniach. Nie dość, że skutecznie myje naczynia i chroni nasze dłonie przed kontaktem z detergentami, to jeszcze pozwala nam zyskać więcej czasu dla siebie. Co więcej, zmywarki do zabudowy doskonale wkomponują się w każdą aranżację kuchenną. Wbrew pozorom na takie nowoczesne i funkcjonalne urządzenie wcale nie musimy wydawać fortuny. Na co zatem zwrócić uwagę, aby zmywarka do zabudowy do 1500 zł była trafionym zakupem?

 

Aktualizacja 19.05.2023 r.

 

Zmywarka do zabudowy do 1500 zł – 45 czy 60 cm?

Za 1500 zł jesteśmy w stanie kupić wysokiej jakości zmywarkę, nie wydając na nią całej swojej wypłaty. W takiej cenie dostępne są zarówno modele o szerokości 45, jak i 60 cm. To właśnie na szerokość zmywarki powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę, gdyż to ona w dużym stopniu będzie miała wpływ na pojemność komory zmywania. Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm są w stanie umyć w jednym cyklu od 8 do 11 kompletów naczyń. Sprawdzą się więc w przypadku singli i dwóch osób. Natomiast dla większej rodziny polecane są zmywarki do zabudowy o szerokości 60 cm, ponieważ mogą zmieścić nawet do 15 kompletów naczyń.

Zmywarki do zabudowy 45 cm

Zmywarka do zabudowy do 1500 zł – jakie powinna mieć parametry?

W kwocie do 1500 zł kupimy już wysokiej klasy urządzenie, które nie tylko zadba o czystość naczyń, ale również zatroszczy się o nasz domowy budżet. Takie zmywarki mają już bowiem klasę energetyczną D, B lub C. Im wyższą klasę wybierzemy, tym mniej prądu zużyje nasza zmywarka. Skoro mowa już o ekologii, wybierając zmywarkę, powinniśmy również zwrócić uwagę, ile litrów wody potrzebuje do przeprowadzenia jednego cyklu zmywania. Mniejsze modele zużyją oczywiście mniej wody, a te największe potrzebują nawet mniej niż 9 l, co jest bardzo dobrym wynikiem. Co więcej, zmywarki do zabudowy mogą mieć panele częściowo lub całkowicie zintegrowane, a wiele z nich odznacza się wyjątkowo cichą pracą.


Zmywarka do zabudowy do 1500 zł będzie oferować więcej programów mycia niż tylko te podstawowe. Wiele modeli posiada program Eco, który pozwala przeprowadzić energooszczędny cykl zmywania. Popularne są również programy krótkie, pozwalające umyć naczynia w mniej niż godzinę oraz programy dedykowane do mycia szkła.

jak wybrać zmywarkę do zabudowy do 1500 zł

Zmywarka do zabudowy do 1500 zł – polecane modele

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, kwota 1500 zł w zupełności wystarczy, by nabyć energooszczędną i funkcjonalną zmywarkę, która będzie nam niezawodnie służyć przez długi czas. Oto niektóre z polecanych modeli:

  • Zmywarka Bosch SPV 44IX00E (produkt archiwalny) – na początek model o szerokości 45 cm. Ma 4 programy zmywania, funkcję VarioSpeed Plus oraz regulowane kosze i składane elementy, które pozwolą dostosować komorę zmywania do swoich potrzeb.

  • Zmywarka Amica DIM636ABH (produkt archiwalny) – ta zmywarka do zabudowy do 1500 zł ma 60 cm szerokości i plasuje się w klasie energetycznej G. Oferuje pojemność 14 kompletów naczyń, a w jednym cyklu zmywania zużywa jedynie 11 l wody. Jej zaletą jest dodatkowa szuflada na sztućce i program krótki, który trwa zaledwie 20 minut.

  • Zmywarka Beko DIN 26410 (produkt archiwalny) – to kolejny model o szerokości 60 cm i pojemności 14 kompletów naczyń. Posiada dno ze stali nierdzewnej, 6 programów zmywania oraz dodatkową półkę na sztućce.

Zmywarki do zabudowy 60 cm

 

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas