Znajdź model dopasowany do swoich potrzeb

 

Zastanawiasz się, jaką zmywarkę kupić do kuchni? Asortyment takich urządzeń jest bardzo bogaty, co sprawia, że musisz dobrze przemyśleć, jakie parametry, funkcje i programy zmywania Cię interesują. Aby ułatwić Ci wybór, stworzyliśmy zestawienie polecanych modeli zmywarek. Sprawdź poniższe zestawienie, być może któraś z nich spełni Twoje oczekiwania i od razu będziesz mógł dokonać właściwego zakupu.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa ranking 2020, jednak wpis ten będzie nieustannie aktualizowany i w kolejnych etapach wzbogacany o zmywarki przodujące w rankingach kolejnych lat.

 


Ranking zmywarek 2020:

1. Zmywarka Bosch SMI 24AS00E

Jako pierwsza w naszym rankingu znalazła się zmywarka Bosch SMI 24AS00E. Jest to model o szerokości 60 cm, przeznaczony do zabudowy. Plasuje się w klasie energetycznej A+ i jest w stanie umyć 12 kompletów naczyń w jednym cyklu zmywania. Producent zamontował w zmywarce silnik EcoSilence Drive, który jest cichy, energooszczędny i zapewnia płynną pracę. Zmywarka generuje hałas na poziomie 52 dB podczas działania. Użytkownik może wybierać spośród czterech programów zmywania. Zmywarka została również wyposażona w technologię AquaStop, która chroni przed zalaniem mieszkania.

 

Zmywarka Bosch SMI 24AS00EZmywarka Bosch SMI 24AS00E

2. Zmywarka Siemens SN 636X03ME

Zmywarka od marki Siemens ma szerokość 60 cm i również dedykowana jest do zabudowy. Jej pojemność znamionowa wynosi aż 14 kompletów naczyń, co czyni z niej model idealny dla dużej rodziny. Zmywarka Siemens SN 636X03ME dysponuje klasą energetyczną A++ i oferuje 6 programów zmywania, w tym m.in.: program do czyszczenia komory zmywania. Na uwagę zasługuje szuflada vario3, która zastąpiła tradycyjny koszyk na sztućce. Z powodzeniem zmieszczą się w niej nie tylko noże, widelce i łyżki, ale również chochelki, łyżki sałatkowe czy nawet niewielkie filiżanki.

 

Aktualizacja 03.12.2020: Opisywany model jest obecnie wyprzedamy, zachęcamy do sprawdzenia innych modeli zmywarek marki Siemens.

 

Zmywarka Siemens SR 636X03MEZmywarka Siemens SR 636X03ME

3. Zmywarka Whirlpool WFC 3C26X

Kolejną polecaną przez nas zmywarką jest Whirlpool WFC 3C26X. Jest to urządzenie wolnostojące o szerokości 60 cm, które pomieści aż 14 kompletów naczyń. Zmywarka ma klasę energetyczną A++, a w jednym cyklu zmywania zużywa jedynie 9 l wody, co sprawia, że jest ekonomicznym urządzeniem. Oferuje 8 programów zmywania, funkcję połowy załadunki i blokadę bezpieczeństwa przed dziećmi. Dzięki technologii 6. Zmysł zmywarka sama dobiera temperaturę i czas zmywania, by skutecznie wymyć naczynia, przy jednoczesnym minimalnym zużyciu wody i energii.

 

Aktualizacja 03.12.2020: Podobnie jak wyżej opisywana zmywarka, ten model od Whirlpoola również jest już niedostępny. Zachęcamy do sprawdzenia innych zmywarek tego producenta.

 

Zmywarka Whirlpool WFC 3C26XZmywarka Whirlpool WFC 3C26X

4. Zmywarka Samsung DW 60M6050SS

Samsung DW 60M6050SS to kolejna polecana przez nas zmywarka. Jest to model o szerokości 60 cm, przeznaczony do częściowej zabudowy. Oznacza to, że można ją umieścić pod blatem kuchennym, ale przedniej części nie można przykryć frontem meblowym. Zmywarka będzie zatem widoczna w kuchni. Użytkownik do dyspozycji ma 7 programów zmywania, funkcję dezynfekcji oraz dodatkową szufladę na sztućce. Jej pojemność wynosi 14 kompletów naczyń, a klasa energetyczna to A++.

 

Zmywarka Samsung DW 60M6050SSZmywarka Samsung DW 60M6050SS

5. Zmywarka Bosch SPS 66TI01E

W naszym rankingu znalazła się kolejna zmywarka marki Bosch. Tym razem jest to model wolnostojący o szerokości 45 cm - Bosch SPS 66TI01E. Zmywarka posiada najwyższą klasę energetyczną A+++, dzięki czemu pobiera mniejszą ilość energii podczas cyklu zmywania. Jej dużym atutem jest cicha praca, gdyż generuje dźwięki na poziomie zaledwie 43 dB. Dzięki temu może być umieszczona nawet w kuchni połączonej z salonem, ponieważ jej praca nie będzie zakłócać rozmów i przeszkadzać w odpoczynku.

 

Aktualizacja 03.12.2020: Wspomniany model został już wyprzedany. Polecamy inne zmywarki marki Bosch.

 

Zmywarka Bosch SPS 66TI01EZmywarka Bosch SPS 66TI01E

Przeczytaj więcej poradników o zmywarkach: