Darmowa dostawa od 349 PLN!

Czajnik Bosch TWK6A011

SKU
5163
Ocena:
100%
Pojemność czajnika (l) 1.7 Moc (W) 2400 Wskaźnik poziomu wody Tak Materiał wykonania obudowy Tworzywo sztuczne Filtr antywapienny Tak
Czajnik Bosch TWK 6A011 w kolorze biało-szarym, o pojemności 1,7 l, posiada płaską grzałkę o mocy 2400 W, filtr antyosadowy i potrójne zabezpieczenie.
150,37 zł
Produkt dostępny w magazynie
Czajnik Bosch TWK 6A011 o pojemności 1,7 l pozwoli Ci szybko zagotować wodę na herbatę lub kawę nawet dla siedmiu osób. Jego użytkowanie jest niezwykle wygodne, dzięki otwieranej jednym palcem pokrywie.

Praktyczna płaska grzałka

Za szybkie zagotowanie wody w czajniku Bosch TWK 6A011 odpowiedzialna jest płaska grzałka o mocy 2400 W. Dzięki temu, że jest całkowicie ukryta, nie osadza się na niej kamień, dlatego nie ma problemu z utrzymaniem jej w odpowiedniej czystości. Poza tym, płaska grzałka pozwala zagotować małą ilość wody, np. na jedną szklankę herbaty, a ryzyko jej spalenia jest niewielkie.

Komfortowe użytkowanie

Grzałka została ukryta w obrotowej podstawie, która pozwala na odłożenie czajnika w dowolnej pozycji. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ mogą z niego wygodnie korzystać zarówno prawo, jak i leworęczne osoby. Dzięki praktycznemu wskaźnikowi poziomu wody, zawsze będziesz wiedział, ile wody znajduje się w czajniku. Natomiast filtr antyosadowy zadba, aby do Twojego napoju nie dostały się żadne zabrudzenia ani osady z kamienia. Jest on wyjmowany, więc bez problemu umyjesz go pod bieżącą wodą.

Trójstopniowy system ochronny

W czajniku Bosch TWK 6A011 zastosowano potrójny system zabezpieczeń, dlatego masz gwarancję, że korzystanie z niego jest całkowicie bezpieczne. Na ten nowoczesny system składają się: automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody i zdjęciu z podstawy oraz ochrona przed przegrzaniem i włączeniem gotowania bez wody. Czajnik posiada również podświetlany włącznik, dlatego od razu będziesz wiedział, kiedy zakończy swoją pracę.

Więcej informacji

Więcej informacji

Parametry fizyczne

Waga (kg) 1.22
czarno - srebrny Biały, Szary

Parametry techniczne

Moc (W) 2400
Przycisk otwierający pokrywę Tak
Filtr antywapienny Tak
Materiał wykonania obudowy Tworzywo sztuczne
Bezprzewodowy Nie
Pojemność czajnika (l) 1.7
Element grzejny Grzałka płytowa
Zmiana podświetlenia wraz ze zmianą temperatury Nie

Programy i Funkcje

Regulacja temperatury Nie
Dodatkowe informacje Nie
Obrotowa podstawa Tak
Podtrzymywanie ciepła Nie

Komunikacja

Wyświetlacz Nie
Sygnał dźwiękowy Nie
Wskaźnik poziomu wody Tak

Pozostałe parametry

Zabezpieczenia Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Przed przegrzaniem, Przed włączeniem pustego czajnika
Podświetlenie Nie
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię:Czajnik Bosch TWK6A011
Twoja ocena
Inlago 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.