Darmowa dostawa od 349 PLN!

Lodówka Whirlpool ART 9811 SF

SKU
4615
Klasa efektywności energetycznej Wysokość (mm) 1930 Szerokość (mm) 540 Głębokość (mm) 545 Roczne zużycie energii (kWh/rok) 247 Poziom hałasu (dB) 35 Pojemność całkowita netto (l) 308
Lodówko-zamrażarka do zabudowy Whirlpool ART 9811/A++ SF CUBE o wysokości 193 cm i szerokości 54 cm, w klasie energetycznej A++. Urządzenie o całkowitej pojemności 310 l i z technologią 6-ty Zmysł Fresh Control będzię funkcjonalnym wyposażeniem każdej kuchni.
2 399,00 zł
Produkt dostępny w magazynie
Lodówko-zamrażarka do zabudowy Whirlpool ART 9811/A++ SF CUBE o wysokości 193 cm i szerokości 54 cm została wyposażona w nowoczesną technologię i liczne funkcje, które znacząco wpływają na jej wysoką jakość. Klasa energetyczna A++ pozwoli dodatkowo zadbać o środowisko i niższe rachunki w domu.

Technologia

Chłodziarka Whirlpool ART 9811/A++ SF CUBE, o pojemności 310 l zapewni przestrzeń do wygodnego przechowywania żywności i napojów. Technologia Fresh Control zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność, jaka powinna panować we wnętrzu lodówki, aby Twoje owoce i warzywa jeszcze dłużej zachowały pożądaną świeżość. Niepowtarzalna technologia 6-ty Zmysł Fresh Control to nawet 4-krotnie dłuższy czas przechowywania żywności.

Rozmrażanie

Zapomnij o wielogodzinnym rozmrażaniu urządzenia. System StopFrost sprawia, że aby rozmrozić zamrażalnik, wystarczy wyjąć katalizator i umieścić go na 1 minutę pod bieżącą wodą. Inteligentne czujniki automatycznie dostosowują temperaturę chłodzenia kiedy wkładamy do lodówki nowy produkt, dzięki czemu zużycie energii utrzymywane jest na niższym poziomie, a jedzenie dłużej pozostaje świeże.

Zalety

Lodówka Whirlpool dzięki specjalnemu stojakowi stanowi idealne miejsce do przechowywania butelek. Możemy je również oddzielić od siebie przy pomocy funkcjonalnego separatora. Dzięki temu nie tylko nie ma obawy, że coś się potłucze lub wypadnie. Urządzenie wyposażono w odpowiedni balkonik specjalnie na nabiał, dzięki której nie mieszają się zapachy i smaki. O doskonałą pracę urządzenia i utrzymanie optymalnej temperatury dba elektroniczny system sterowania, który zapewnia stałe utrzymanie prawidłowych parametrów. Wysoka klasa energetyczna A++ pozwoli zadbać o niższe rachunki w domu.

Więcej informacji

Więcej informacji

Parametry fizyczne

Wysokość (mm) 1930
Szerokość (mm) 540
Głębokość (mm) 545
Waga (kg) 55

Parametry techniczne

Klasa klimatyczna SN, T
Rozmrażanie - zamrażarka Automatyczne
Klasa efektywności energetycznej A++
Klasa zamrażania ****
Pojemność całkowita netto (l) 308
Poziom hałasu (dB) 35
Produkt do zabudowy Tak
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 247
Zdolność zamrażania (kg/24h) 3.5
Tryb wakacyjny Nie

Chłodziarka

Półka na butelki Tak
Dystrybutor wody Nie
Elementy na drzwiach Balkoniki
Materiał wykonania półek Szkło
Regulacja półek Nie

Zamrażarka

Wymuszony obieg powietrza Nie
Kostkarka Nie
Ilość szuflad 2
Regulacja temperatury Nie
Tacka na kostki lodu Tak

Komunikacja

Rodzaj sterowania Elektroniczne
Wyświetlacz Tak

Pozostałe parametry

Oświetlenie wnętrza Led
Gwarancja 24 miesiące
Ilość agregatów 1
Obustronny montaż drzwi Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię:Lodówka Whirlpool ART 9811 SF
Twoja ocena
Inlago 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.