Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Odbiór zużytego sprzętu

Odbiór zużytego sprzętu

Jeśli kupujesz u nas sprzęt elektryczny lub elektroniczny możesz skorzystać bezpłatnie z opcji odbioru zużytego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego.

Dostarczając zamówienie odbierzemy od Ciebie nieodpłatnie zużyty sprzęt, o ile jest on tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje, co sprzęt dostarczony.

1) Zapewniamy klientom nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.

2) Dostarczając klientom sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych zapewniamy nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.

3) W sklepach fizycznych o powierzchni co najmniej 400 m2 jest przyjmowany nieodpłatnie bez konieczności zakupu nowego sprzętu zużyty sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm.

4) W sklepach fizycznych o powierzchni sprzedaży poniżej 400 m2 zakazane jest zbieranie niekompletnego zużytego sprzętu oraz części pochodzących ze zużytego sprzętu.

5) Za niekompletny zużyty sprzęt uważa się sprzęt, który nie zawiera istotnych, z uwagi na przeznaczenie sprzętu do jakiego został zaprojektowany, części składowych, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, stanowiących część sprzętu, z którego powstał zużyty sprzęt, w dniu wprowadzenia do obrotu tego sprzętu.

Pamiętaj:

1) zakazane jest umieszczanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami,

2) posiadacz zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych jest obowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub innemu podmiotowi uprawnionemu znajdującego się w bliskiej odległości np. PSZOK.


W jaki sposób można oddać zużyty sprzęt?


Jeśli chcesz skorzystać z opcji nieodpłatnego zwrotu zużytego sprzętu, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

1) Zgłoszenie odbioru zużytego sprzętu prześlij na adres e-mail [email protected].

2) Oczekuj na zwrotnego maila z informacją, kiedy odbierzemy od Ciebie zużyty sprzęt. Pamiętaj, że mamy 30 dni na jego odbiór od momentu otrzymania zgłoszenia.

3) Przygotuj zużyty sprzęt do odbioru. Produkt recyklingowany musi być kompletny, odpowiednio zabezpieczony i wystawiony przed budynek. W przypadku zmywarek i pralek, konieczne jest ich osuszenie, zaś chłodziarko-zamrażarki powinny zostać rozmrożone. Odbierany sprzęt powinien być przygotowany na palecie i przymocowany do niej.

Pliki do pobrania:

Lista punktów odbioru

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas