Darmowa dostawa od 349 PLN!

Suszarka Amica AWD 83 LCiBT

SKU
27285
Ocena:
100%
Klasa efektywności energetycznej Klasa efektywności suszenia B Pojemność wsadu suszarki (kg) 8 Roczne zużycie energii (kWh/rok) 177 Poziom hałasu (dB) 66
Suszarka Amica AWD 83 LciBT w klasie energetycznej A+++, o pojemności załadunku 8 kg, została wyposażona w 16 programów suszenia i funkcję Steam Touch.
2 499,00 zł
Produkt dostępny w magazynie
Nie lubisz prasować ubrać? Wybierz suszarkę Amica AWD 83 LCiBT z funkcją Steam Touch, za sprawą której Twoja odzież będzie idealnie sucha i niepognieciona. Dzięki klasie energetycznej A+++ i pompie ciepła, zyskasz lepszą efektywność suszenia i zmniejszysz zużycie energii elektrycznej.

Wiele programów suszenia

Bawełna, Syntetyki, Koszule, Jeans czy Fitness to tylko niewielka część spośród 16 programów suszenia, które znajdziesz w suszarce Amica AWD 83 LCiBT. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym wysuszeniu ubrań, skorzystaj z programu Codziennego, który przeprowadzi cały proces suszenia zaledwie w 58 minut. Możesz również wybrać jeden z trzech poziomów suszenia: na wieszak, do szafy lub do prasowania. Każdy z poziomów oferuje inny czas suszenia, dopasowany do stopnia wilgotności tkanin. Podczas jednego cyklu, do bębna zmieścisz aż 8 kg mokrej odzieży.

Mniej pogniecione ubrania

Niektóre osoby uwielbiają prasować, zaś inne zdecydowanie nie przepadają za tą czynnością. Jeśli należysz do tego drugiego grona, ucieszysz się z funkcji Steam Touch, dzięki której Twoje ubrania będą o wiele mniej pogniecione. Para wnika głęboko we włókna tkanin, rozluźnia je i prostuje, a dodatkowo zabija wszelkie drobnoustroje. Dzięki temu, ubrania są zdezynfekowane, pachnące i nawet do 70% mniej pogniecione.Wysoka efektywnośćSuszarka Amica AWD 83 LCiBT została wyposażona w nowoczesną pompę ciepła Heat Pump, która zadba o lepszą efektywność suszenia, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii. Dzięki niej, proces suszenia odbywa się przy niższej temperaturze, co stwarza bardziej naturalne i korzystne warunki dla suszonych tkanin. Teraz możesz suszyć ubrania o wiele szybciej, nie martwiąc się o ich uszkodzenie.

Więcej informacji

Więcej informacji

Parametry fizyczne

Waga (kg) 53
Szerokość (mm) 595
czarno - srebrny Biały
Głębokość (mm) 640
Wysokość (mm) 845

Parametry techniczne

Roczne zużycie energii (kWh/rok) 177
Klasa efektywności energetycznej A+++
Poziom hałasu (dB) 66
Produkt do zabudowy Nie
Wilgotność resztkowa (%) 80.5
Pompa ciepła Nie
Dodatkowe informacje Nie
Pojemność wsadu suszarki (kg) 8
Klasa efektywności suszenia B

Funkcje i programy

Opóźniony Start Tak
Równomierne rozłożenie załadunku Nie
Liczba programów suszenia 16
Programy suszenia AntyAlergia, Bawełna gotowa do prasowania, Bawełna gotowa do szafy, Bawełna na wieszak, Codzienny, Delikatny, Jeansy, Koszule, Mix, Odświeżanie, Outdoor, Syntetyki gotowe do prasowania, Syntetyki gotowe do szafy, Szybki 49 min, Ulubione, Wełna

Komunikacja

Wyświetlacz Tak
Rodzaj sterowania Elektromechaniczne

Pozostałe parametry

Zabezpieczenia ChildLock, Akustyczna sygnalizacja zakończenia programu
Normy i certyfikaty CE
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię:Suszarka Amica AWD 83 LCiBT
Twoja ocena
Inlago 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.