Darmowa dostawa od 349 PLN!

Suszarka Bosch WTM8528FPL

SKU
38744
Ocena:
100%
Klasa efektywności energetycznej Klasa efektywności suszenia B Pojemność wsadu suszarki (kg) 8 Roczne zużycie energii (kWh/rok) 236 Poziom hałasu (dB) 65
Suszarka Bosch WTM 8528FPL w klasie energetycznej A++, z bębnem o pojemności 8 kg, pompą ciepła, 15 programami prania i samoczyszczącym kondensatorem.
2 399,00 zł
Produkt dostępny w magazynie
Jeśli chcesz bezproblemowo suszyć ubrania przez cały rok, zastanów się nad zakupem suszarki Bosch WTM 8528FPL. Dzięki niej, na dobre zapomnisz o rozwieszaniu mokrego prania i oczekiwaniu na jego wyschnięcie.

Technologia pompy ciepła

W suszarce Bosch WTM 8528FPL zastosowano nowoczesną technologię pompy ciepła, która gwarantuje wydajne i energooszczędne cykle suszenia. Dzięki niej, ubrania są suszone w niższej temperaturze, co stwarza przyjazne i bezpieczne warunki dla tkanin. Taki sposób suszenia jest bardzo podobny do tradycyjnej metody suszenia w słoneczny dzień, jest jednak o wiele szybszy i wygodniejszy.

Automatyczne czyszczenie kondensatora

Jednym z najważniejszych elementów suszarek z pompą ciepła są kondensatory. To za ich pośrednictwem zachodzi wymiana ciepła, co prowadzi również do kondensacji pary wodnej. Z tego względu, niezwykle ważne jest regularne czyszczenie kondensatora. Niestety użytkownicy często o tym zapominają, co hamuje efektywną wymianę ciepła. Producent znalazł doskonałe rozwiązanie tego problemu i wyposażył suszarkę w system SelfCleaning Condenser, który przeprowadza automatyczne czyszczenie kondensatora nawet kilka razy podczas jednego cyklu. Doskonałe efekty suszeniaSuszarka Bosch WTM 8528FPL posiada nowoczesną technologię AutoDry, która gwarantuje dokładne suszenie ubrań, nawet przy pełnym załadunku. Wszystko za sprawą specjalnych czujników, które na bieżąco mierzą temperaturę i wilgoć, dzięki czemu chronią tkaniny przed zbyt wysokimi temperaturami i przesuszeniem.

Więcej informacji

Więcej informacji

Parametry fizyczne

Waga (kg) 50.7
Szerokość (mm) 598
czarno - srebrny Biały, Srebrny
Głębokość (mm) 599
Wysokość (mm) 842

Parametry techniczne

Roczne zużycie energii (kWh/rok) 236
Klasa efektywności energetycznej A++
Poziom hałasu (dB) 65
Produkt do zabudowy Nie
Moc przyłączeniowa (kW) 1
Pompa ciepła Nie
Dodatkowe informacje Nie
Pojemność wsadu suszarki (kg) 8
Klasa efektywności suszenia B

Funkcje i programy

Opóźniony Start Tak
Równomierne rozłożenie załadunku Nie
Liczba programów suszenia 15

Komunikacja

Wyświetlacz Tak
Rodzaj sterowania Elektroniczne

Pozostałe parametry

Linia Serie 4
Zabezpieczenia Blokada rodzicielska
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię:Suszarka Bosch WTM8528FPL
Twoja ocena
Inlago 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.