Darmowa dostawa od 349 PLN!

Toster Zelmer ZTS 2910X

SKU
30099
Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania Tak Ilość równocześnie opiekanych tostów 2 Regulacja czasu opiekania Tak Ruszt na bułki Nie
Toster Zelmer ZTS 2910X z funkcją rozmrażania i ponownego podgrzewania. Wyposażony w wyjmowaną tackę na okruchy i gumowe, antypoślizgowe nóżki.
129,00 zł
Produkt dostępny w magazynie
Toster Zelmer ZTS 2910X to niezbędnik w każdej kuchni, który pozwoli Ci na szybkie przygotowanie znakomitego śniadania, lunchu czy przekąski w ciągu dnia. Wreszcie podczas śniadania na twarzach Twoich domowników dostrzeżesz szeroki uśmiech.

Tosty idealnie wypieczone

Toster Zelmer ZTS 2910X daje Ci możliwość jednoczesnego opiekania dwóch kromek chleba. Aby zawsze były one wypieczone dokładnie w takim stopniu, w jakim lubisz najbardziej, do dyspozycji masz aż 9 stopni regulacji mocy. Za ich sprawą tryb pracy urządzenia dostosujesz nie tylko do swoich preferencji, ale również do rodzaju pieczywa. Nad tym, by tosty za każdym razem były równomiernie wypieczone, czuwa system centrowania pieczywa.

Dodatkowe funkcje

Toster Zelmer ZTS 2910X, poza tym że oferuje Ci standardową funkcję opiekania, umożliwia Ci również ponowne podgrzanie pieczywa, byś zawsze mógł cieszyć się niezastąpionym smakiem ciepłych bułeczek. Poza tym do dyspozycji masz również funkcję rozmrażania, by móc jeszcze szybciej przygotować posiłek, nawet jeżeli zapomnisz odpowiednio wcześnie wyjąć pieczywo z zamrażalnika.

Gwarancja porządku i bezpieczeństwa

Urządzenie automatycznie wyłącza się po tym, jak przygotuje dla Ciebie parę idealnie wypieczonych tostów. W każdej chwili jednak możesz przerwać jego pracę w sposób manualny. Dzięki temu że toster został wyposażony w wyjmowaną tackę na okruchy, masz pewność, że kawałki chleba nie będą rozprzestrzeniać się po całej kuchni. Wystarczy, że raz na jakiś czas opróżnisz tackę. O bezpieczeństwo użytkowania dbają natomiast gumowe nóżki antypoślizgowe.

Więcej informacji

Więcej informacji

Parametry fizyczne

Waga (kg) 1.26
Szerokość (mm) 190
czarno - srebrny Inox
Wysokość (mm) 260
Głębokość (mm) 170

Parametry techniczne

Moc (W) 850
Ilość równocześnie opiekanych tostów 2
Wyjmowana tacka Tak
Ruszt na bułki Nie

Funkcje i programy

Rozmrażanie Tak
Ilość stopni opiekania 9
Regulacja czasu opiekania Tak
Automatyczne centrowanie pieczywa Tak

Komunikacja

Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania Tak
Wyświetlacz Nie

Pozostałe parametry

Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię:Toster Zelmer ZTS 2910X
Twoja ocena
Inlago 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.