Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł!

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price_old }} {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Sposoby płatności

 

inlago_dotpay.png [6.41 KB]

Szybkie płatności DotPay

Płatność za pośrednictwem serwisu DotPay to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności elektronicznych. System umożliwia dokonanie płatności przelewemkartą kredytową lub BLIK. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do serwisu DotPay - tam z widocznej listy wybierasz swój bank, logujesz się na konto i potwierdzasz dokonanie przelewu. W przypadku płatności Blik należy wygenerować jednorazowy kod oraz zatwierdzić go w aplikacji. Płatność wykonana w ten sposób dociera do nas w kilka minut, dzięki czemu możemy natychmiast przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

inlago_przelew_tradycyjny.png [6.40 KB]

Przelew tradycyjny

Jest to przedpłata na konto bankowe przed wysyłką zamówionego towaru. Wybierając tę metodę płatności, masz 7 dni na opłacenie swojego zamówienia od momentu jego złożenia. Wysyłka towaru nastąpi po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

inlago_pobranie.png [9.42 KB]

Płatność za pobraniem

W tym przypadku pieniądze za zamówiony towar odbierze od Ciebie kurier doręczający przesyłkę. Należy mieć przy sobie wyliczoną kwotę, ponieważ kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty. Koszt płatności za przesyłkę pobraniową wynosi 4,90 PLN niezależnie od wartości zamówienia. Jest to wygodny i szybki sposób na zamówienie produktów.

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas