Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł!

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price_old }} {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Reklamacje

 

Jeśli otrzymałeś niepełnowartościowy, niekompletny lub uszkodzony produkt, możesz złożyć jego reklamację. Zgłoszenie reklamacyjne złożysz w następujący sposób:

• poprzez formularz elektroniczny
• pocztę e-mail na adres [email protected]
• w formie pisemnej za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres:

Inlago - dział reklamacji/zwrotów
Krzemienica 1G
37-125 Czarna

Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od jej otrzymania przez nasz Dział Reklamacji i w tym terminie skontaktujemy się z Tobą przekazując informację o wyniku reklamacji.

Reklamacje

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z rozpatrzeniem złożonego przez Ciebie zgłoszenia reklamacyjnego jest Inlago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie, Al. prof. Adama Krzyżanowskiego nr 6/A, 35 - 328 Rzeszów. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce prywatności.


Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas