Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Te okapy do 500 zł polecamy – ranking 2020

okap do 500 zł - jaki wybrać

Współczesna kuchnia nie obejdzie się bez okapu. W końcu to on oczyszcza powietrze z wilgotnych oparów, cząsteczek tłuszczu i nieprzyjemnych zapachów, dbając o czystości w naszej kuchni. Obecnie oferta okapów jest bardzo szeroka, a ich ceny wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Okazuje się jednak, że nawet dysponując niewielkim budżetem, można kupić ciche urządzenie o dobrej wydajności, które szybko przefiltruje powietrze w kuchni. Jeśli chcesz kupić okap do 500 zł, zapoznaj się z naszym rankingiem. Znajdziesz w nim polecane przez nas okapy kuchenne, na które nie wydasz całej swojej wypłaty.

Aktualizacja 06.2023 r.

Okapy kuchenne

Okap do 500 zł - Gorenje BHP 623E11X

Jako pierwszy w naszym zestawieniu znalazł się okap BHP 623E11X od marki Gorenje. Jest to model teleskopowy, który w całości został wykonany ze stali nierdzewnej. Może pracować zarówno w obiegu zamkniętym, jak i otwartym. Okap ma trzy prędkości pracy, a jego maksymalna wydajność wynosi 368 m3/h. Poza tym producent wyposażył go w aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który można wielokrotnie czyścić pod bieżącą wodą.

Okap do 500 zł - Beko HNT 62210B

Ten model również należy do rodziny okapów teleskopowych. Został wykonany w kolorze czarnym, dzięki czemu stanie się eleganckim akcentem każdej kuchni. Okap Beko HNT 62210B może pracować na trzech prędkościach pracy, przy czym na największym biegu osiąga maksymalną wydajność 244 m3/h. Oprócz tego urządzenie ma wbudowane oświetlenie LED o całkowitej mocy 12 W, które dobrze oświetli kuchenkę lub płytę grzewczą.

 

okap do 500 zł - ranking polecanych modeli

Okap do 500 zł - Kernau KBH I 0160 B Glass

Propozycja od marki Kernau to okap przeznaczony do zabudowy w szafce kuchennej o szerokości 60 cm. Jego obudowa została w całości wykonana z czarnego szkła, co zapewnia elegancki wygląd i pozwala przez długi czas utrzymać okap w czystości. Gładką powierzchnię można z łatwością wyczyścić miękką ściereczką. Okap Kernau KBH I 0160 B Glass posiada 3 tryby prędkości, a na najwyższym biegu jest w stanie skutecznie przefiltrować 305 m3 powietrza w ciągu godziny. Jego zaletą jest cicha praca, gdyż na najniższym biegu generuje hałas na poziomie zaledwie 50 dB, a na najwyższym – 61 dB.

Okap do 500 zł - Amica OKC620SB

Produkt archiwalny - zachęcamy do obejrzenia innych okapów Amica.

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć okapu Amica OKC620SB. Jest on doskonałym przykładem na to, że nawet za niewielką kwotę można kupić duży okap kominowy. Ten model został wykonany z czarnego szkła, co w połączeniu z geometrycznym kształtem czyni z niego dodatkową ozdobę w kuchni. Warto dodać, że okap Amica pracuje z maksymalną wydajnością na poziomie 280 m3/h i oferuje trzy tryby pracy. Poza tym posiada filtr przeciwtłuszczowy, który skutecznie wyłapuje drobinki tłuszczu unoszące się w powietrzu.

Okap do 500 zł - Samsung NK 24M1030IS

Ostatnim okapem, który znalazł się w naszym zestawieniu, jest okap teleskopowy Samsung NK 24M1030IS. Producent wykonał go ze stali nierdzewnej, wyposażył w przyciski elektroniczne oraz oświetlenie LED o mocy 6 W. Okap może przefiltrować nawet do 392 m3 powietrza w ciągu jednej godziny, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich kuchniach. Jego dużą zaletą są dwa aluminiowe filtry, które można wielokrotnie czyścić w zmywarce.

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas