Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Czy inteligentny zegarek dla dziecka to dobry pomysł?

czy smartwatch dla dziecka to dobry pomysł

Smartwatch to nowoczesny gadżet, który łączy w sobie tradycyjny zegarek z funkcjami telefonu komórkowego. Nie tylko wskazuje aktualną datę i godzinę, ale również pozwala odbierać połączenia telefoniczne, powiadomienia o wiadomościach SMS, a także monitorować sen i aktywność fizyczną. Zastanawiasz się, czy inteligentny zegarek dla dziecka będzie dobrym pomysłem? Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto go kupić.

Telefon w zegarku

Inteligentny zegarek można połączyć z telefonem. Dzięki temu nawet nie mając przy sobie telefonu, dziecko otrzyma powiadomienie o przychodzącym połączeniu. Co więcej, bardziej zaawansowane smartwatche mają wbudowany slot na kartę SIM, dzięki czemu mogą działać jako samodzielne urządzenia. Będą więc dobrym wyborem dla dzieci, które często zapominają wziąć ze sobą telefon albo zostawiają go w szatni i idą na boisku bawić się z kolegami. Mając taki smartwatch, dziecko będzie mogło w każdej chwili odebrać połączenie przychodzące od swojego rodzica.

Smartwatche

Bezpieczeństwo dziecka

Wiele smartwatchy dziecięcych posiada funkcję SOS, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo poza domem. Wystarczy, że pociecha naciśnie jeden przycisk, a sygnał alarmowy zostanie wysłany do rodzica bądź opiekuna wraz z dokładną lokalizacją dziecka. Dzięki temu, w razie nieszczęśliwego wypadku lub niespodziewanych incydentów ze strony obcych ludzi, dziecko szybko zawiadomi swoich rodziców, a oni będą mogli ruszyć mu z pomocą.

Lokalizator - sprawdzisz, gdzie jest Twoje dziecko

Większość dziecięcych smartwatchy, wyposażonych jest w nadajnik GPS. Dzięki niemu rodzice z łatwością będą mogli sprawdzić na dedykowanej aplikacji, gdzie w danym momencie znajduje się ich dziecko. Ta funkcja zapewnia bezpieczeństwo maluchom i przynosi spokój martwiącym się rodzicom. Nawet gdy rodzic na chwilę straci swoją pociechę z oczu podczas zakupów w hipermarkecie czy wizyty na miejscowym festynie, z pomocą lokalizatora bardzo szybko odnajdzie ją w tłumie ludzi. Inteligentny zegarek dla dziecka zapewni więc świetną zdalną opiekę.

inteligentny zegarek dla dziecka

Aktywność fizyczna

Smartwatch dla dziecka ma jeszcze wiele zalet. Przede wszystkim pomoże dziecku lepiej zadbać o swój organizm. W jaki sposób? Otóż smartwatche mają wbudowane liczniki kroków (tzw. krokomierze), które zliczają, ile kroków danego dnia wykonało dziecko. Rodzice mogą więc z góry ustalić, ile korków dziennie musi przejść ich pociecha. Pozwoli to zadbać o kondycję dziecka, uniknąć otyłości i pozytywnie wpłynie na jego zdrowie. Na odporność organizmu oprócz aktywności fizycznej, wpływa również sen. Dzięki temu, że smartwatche mają wbudowane monitory snu, rodzice nie tylko będą wiedzieć, ile czasu przespało ich dziecko, ale również będą mogli monitorować jakość snu.

Inteligentny zegarek dla dziecka – nowoczesny gadżet

Dzieci już od najmłodszych lat bez problemu radzą sobie z nowoczesnymi technologiami. Obsługują tablety, korzystają z zasobów Internetu, czy grają w gry na laptopach. Inteligentny zegarek dla dziecka będzie więc kolejnym gadżetem, który każdego dnia będzie mu sprawiał radość. W końcu to nie jest zwykły zegarek, który tylko wskazuje godzinę i wyświetla datę. Ma również wiele innych funkcji, jak choćby budzik, dzięki któremu dziecku nigdy nie zaśpi do szkoły.

 

 

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas