Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaka zmywarka do 1000 zł? Jaki budżetowy model wybrać?

zmywarka do 1000 zł

Chcesz kupić zmywarkę, ale dysponujesz ograniczonym budżetem? Wybór takiego sprzętu wydaje się trudnym zadaniem, ale nie niemożliwym. Musisz jednak mieć na uwadze, że taka zmywarka będzie oferować nieco mniej funkcji niż jej droższe odpowiedniki. Oto trzy polecane przez nas zmywarki, za które zapłacisz mniej niż 1000 zł.

Zmywarka do 1000 zł - Beko DIN 24310

Pierwsza polecana przez nas zmywarka do 1000 zł to model DIN 24310 od marki Beko, który może pochwalić się pojemnością 13-stu kompletów naczyń. Dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku czteroosobowej rodziny, jak i młodego małżeństwa. Bez problemu pomieści talerze, miski, a także duże garnki i patelnie. Jest to sprzęt o szerokości 60 cm, przeznaczony do zabudowy kuchennej. Dzięki temu, że posiada ukryty panel sterowania, z zewnątrz będzie przypominać standardową szafkę.

Producent wyposażył zmywarkę w dno ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wysoki poziom higieniczności oraz długotrwałą eksploatację. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji cztery programy zmywania – Eco, Intensywny, Clean & Shine oraz Mini 30 min. Poza tym może skorzystać z funkcji opóźnienia startu o 24 godziny oraz połowy załadunku, która umożliwia przeprowadzenie cyklu zmywania nawet przy niepełnym załadunku.

 

Zmywarka do 1000 zł - Amica DIM404O

Kolejna zmywarka do 1000 zł, która znalazła się w naszym rankingu to Amica DIM404O. Sprzęt pochodzący od polskiego producenta ma szerokość 45 cm i podobnie jak jego poprzedni, przeznaczony jest do zabudowy. Pomimo niewielkich rozmiarów, zmywarka jest w stanie pomieścić 9 kompletów naczyń. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni ułatwiają składane elementy w górnym i dolnym koszu. Poza tym górny kosz ma regulowaną wysokość, więc w razie potrzeby można go podnieść do góry, zyskując w ten sposób więcej miejsca w koszu dolnym.

Zmywarka Amica została wyposażona w cztery programy zmywania – Intensywny, Eco, 90 min i Szybki, który doskonale sprawdzi się do odświeżenia naczyń. Oprócz tego użytkownik ma możliwość skorzystania z opcji połowy załadunku oraz funkcji opóźnienia startu pracy maksymalnie o 12 godzin. Dużą zaletą tego modelu jest klasa energetyczna G (dawniej klasa A+) oraz niskie zużycie wody, które wynosi zaledwie 9 l na jeden cykl.

zmywarka do 1000 zł - polecane modele

Zmywarka do 1000 zł - Indesit DSR 15B1

Do najtańszych zmywarek możemy również zaliczyć model DSR 15B1 od marki Indesit. To zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm, a jak deklaruje producent – pozwoli ona umyć nawet 10 kompletów naczyń w jednym cyklu zmywania. Ten model został wyposażony w pięć programów zmywania, w tym praktyczny program namaczania, który świetnie sprawdzi się w przypadku zaschniętych naczyń i przypalonych garnków. Poza tym użytkownik będzie mógł skorzystać z programu ekonomicznego – choć trwa on dłużej niż standardowy cykl, zmywarka zużyje mniej energii.

Producent szacuje, że ta zmywarka do 1000 zł rocznie zużyje energię na poziomie 237 kWh. Producent podaje również, że w jednym cyklu zużywa tylko 10 l wody, co pozwala na oszczędność wody.

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas