Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaką zmywarkę kupić? Ranking 2020

jaką zmywarkę kupić

Zastanawiasz się, jaką zmywarkę kupić do kuchni? Asortyment takich urządzeń jest bardzo bogaty, co sprawia, że musisz dobrze przemyśleć, jakie parametry, funkcje i programy zmywania Cię interesują. Aby ułatwić Ci wybór, stworzyliśmy zestawienie polecanych modeli zmywarek. Sprawdź poniższe zestawienie, być może któraś z nich spełni Twoje oczekiwania i od razu będziesz mógł dokonać właściwego zakupu.

Aktualizacja 06.2023 r.

Zmywarki do zabudowy

Zmywarka Bosch SMI 24AS00E

Produkt archiwalny - zachęcamy do obejrzenia aktualnej oferty zmywarek Bosch

Jako pierwsza w naszym rankingu znalazła się zmywarka Bosch SMI 24AS00E. Jest to model o szerokości 60 cm, przeznaczony do zabudowy. Plasuje się w klasie energetycznej F (dawniej klasa A+) i jest w stanie umyć 12 kompletów naczyń w jednym cyklu zmywania. Producent zamontował w zmywarce silnik EcoSilence Drive, który jest cichy, energooszczędny i zapewnia płynną pracę. Zmywarka generuje hałas na poziomie 52 dB podczas działania. Użytkownik może wybierać spośród czterech programów zmywania. Zmywarka została również wyposażona w technologię AquaStop, która chroni przed zalaniem mieszkania.

 

Zmywarka Siemens SN 636X03ME

Produkt archiwalny - zachęcamy do obejrzenia aktualnej oferty marki Siemens

Zmywarka od marki Siemens ma szerokość 60 cm i również dedykowana jest do zabudowy. Jej pojemność znamionowa wynosi aż 14 kompletów naczyń, co czyni z niej model idealny dla dużej rodziny. Zmywarka Siemens SN 636X03ME oferuje 6 programów zmywania, w tym m.in.: program do czyszczenia komory zmywania. Na uwagę zasługuje szuflada vario3, która zastąpiła tradycyjny koszyk na sztućce. Z powodzeniem zmieszczą się w niej nie tylko noże, widelce i łyżki, ale również chochelki, łyżki sałatkowe czy nawet niewielkie filiżanki.

ranking zmywarek 2020

Zmywarki wolnostojące

Zmywarka Whirlpool WFC 3C26X

Produkt archiwalny - zachęcamy do obejrzenia aktualnej oferty marki Whirlpool

Kolejną polecaną przez nas zmywarką jest Whirlpool WFC 3C26X. Jest to urządzenie wolnostojące o szerokości 60 cm, które pomieści aż 14 kompletów naczyń. Zmywarka w jednym cyklu zmywania zużywa jedynie 9 l wody, co sprawia, że jest ekonomicznym urządzeniem. Oferuje 8 programów zmywania, funkcję połowy załadunki i blokadę bezpieczeństwa przed dziećmi. Dzięki technologii 6. Zmysł zmywarka sama dobiera temperaturę i czas zmywania, by skutecznie wymyć naczynia, przy jednoczesnym minimalnym zużyciu wody i energii.

Zmywarka Samsung DW 60M6050SS

Produkt archiwalny - zachęcamy do obejrzenia aktualnej oferty marki Samsung

Samsung DW 60M6050SS to kolejna polecana przez nas zmywarka. Jest to model o szerokości 60 cm, przeznaczony do częściowej zabudowy. Oznacza to, że można ją umieścić pod blatem kuchennym, ale przedniej części nie można przykryć frontem meblowym. Zmywarka będzie zatem widoczna w kuchni. Użytkownik do dyspozycji ma 7 programów zmywania, funkcję dezynfekcji oraz dodatkową szufladę na sztućce. Jej pojemność wynosi 14 kompletów naczyń.

Zmywarka Bosch SPS 66TI01E

Produkt archiwalny - zachęcamy do obejrzenia aktualnej oferty AGD Bosch

W naszym rankingu znalazła się kolejna zmywarka marki Bosch. Tym razem jest to model wolnostojący o szerokości 45 cm - Bosch SPS 66TI01E. Zmywarka posiada najwyższą klasę energetyczną D (dawniej klasa A+++), dzięki czemu pobiera mniejszą ilość energii podczas cyklu zmywania. Jej dużym atutem jest cicha praca, gdyż generuje dźwięki na poziomie zaledwie 43 dB. Dzięki temu może być umieszczona nawet w kuchni połączonej z salonem, ponieważ jej praca nie będzie zakłócać rozmów i przeszkadzać w odpoczynku.

 

 

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas