Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Lodówki do zabudowy – ranking 2020 ※

lodówki do zabudowy - ranking 2020

Jeśli masz małą kuchnię albo chcesz urządzić ją w stylu minimalistycznym, powinieneś rozważyć zakup lodówki do zabudowy. Dzięki temu, że jest ona całkowicie ukryta za frontem meblowym, z zewnątrz będzie przypominać zwykłą szafkę. Aby ułatwić Ci zakup dobrej jakości urządzenia, przygotowaliśmy zestawienie popularnych lodówek do zabudowy. Mamy nadzieję, że któraś z nich spełni Twoje potrzeby i będzie Ci nie zawodnie służyć przez długi czas.

Aktualizacja 06.2023 r.

Lodówki z zamrażalnikiem u dołu do zabudowy

Lodówka do zabudowy Samsung BRB 260010WW

Produkt archiwalny - polecamy inne lodówki Samsung.

Pierwsza lodówka do zabudowy, która znalazła się w naszym rankingu to Samsung BRB 260010WW. Jest to model, który może pochwalić się całkowitą pojemnością użytkową 267 l, z czego chłodziarka zajmuje 196 l, a zamrażalnik 71 l. Choć jest to lodówka do zabudowy, oferuje sporo wolnej przestrzeni, więc sprawdzi się nawet w przypadku czteroosobowej rodziny. Producent wyposażył ją w technologię No Frost, system All-Around Cooling, a także tryb wakacyjny, czyli tzw. tryb ekonomicznego zużycia energii.

 

Lodówka do zabudowy Bosch KIS86KF31

Produkt archiwalny - polecamy inne lodówki Bosch.

Kolejny polecana przez nas lodówka do zabudowy to Bosch KIS86KF31. Posiada ona dwa oddzielne obiegi chłodzenia, dzięki którym można niezależnie sterować chłodziarką i zamrażarką. Komora chłodziarki oferuje pojemność 191 l, a w jej wnętrzu znajduje się 5 półek, szuflada VitaFresh oraz 5 balkoników na drzwiach. Natomiast zamrażalnik ma pojemność 74 l, a 3 duże szuflady pozwalają na przechowywanie dużej ilości mrożonek. Co więcej, zamrażalnik posiada system LowFrost, który zmniejsza ilość gromadzącego się lodu. Dzięki temu eliminuje konieczność często rozmrażania zamrażarki.

jaką lodówkę do zabudowy wybrać w 2020 roku

Lodówka do zabudowy Whirlpool ART 6612A++

Produkt archiwalny - polecamy inne lodówki Whirlpool.

Jeśli szukasz pojemnej lodówki do zabudowy, polecamy Ci model ART 6612A++ od marki Whirlpool. Chłodziarka oferuje 195 l pojemności, a umieszczony pod nią zamrażalnik aż 80 l. Taka pojemność jest wystarczająca nawet dla kilkuosobowej rodziny. Producent wyposażył lodówkę w technologię 6. Zmysł, która kontroluje temperaturę w zamrażalniku i tylko w razie potrzeby zwiększa poziom mrożenia. Dzięki temu można oszczędzić nawet do 30% energii elektrycznej.

Lodówki jednodrzwiowe do zabudowy

Lodówka do zabudowy Kernau KBR 17133 SNF

Kernau KBR 17133 SNF to kolejna lodówka do zabudowy, którą umieściliśmy w naszym zestawieniu. Cechuje się ona niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną, co pozwala na większe oszczędności. Zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce znajdziemy funkcje zapobiegające powstawaniu lodu. Chłodziarka posiada bowiem funkcję automatycznego odszraniania, a zamrażalnik technologię No Frost, która zapobiega gromadzeniu się lodu na jego ściankach. Całkowita pojemności lodówki do zabudowy Kernau wynosi 143 l.

 

Lodówka do zabudowy Liebherr ICUNS 3324

Produkt archiwalny

Ostatnia lodówka do zabudowy, która znalazła się w naszym rankingu to Liebherr ICUNS 3324. Plasuje się w wysokiej klasie energetycznej, a jej całkowita pojemność użytkowa wynosi 256 l. W chłodziarce znajduje się 5 półek wykonanych z hartowanego szkła, stelaż na butelki, półka na puszki oraz szuflada BioCool-Box, która umożliwia regulację poziomu wilgotności. Natomiast zamrażalnik został wyposażony w trzy szuflady, które można z łatwością wyjąć i wnętrze wykorzystać jako VarioSpace do przechowywania produktów gabarytowych.

 

 

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas