Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Najlepsze lodówki do 1000 zł – jaką lodówkę wybrać?

najlepsze lodówki do 1000 zł

Lodówka dba o świeżość przechowywanej żywności, dlatego nie może jej zabraknąć w żadnej kuchni. Nawet osoby dysponujące mocno ograniczonym budżetem mogą sobie pozwolić na zakup solidnego urządzenia, które spełni ich oczekiwania pod względem funkcjonalnym i wizualnym. Jeśli i Ty szukasz lodówki do 1000 zł, ale nie wiesz, jaki model wybrać, zapoznaj się z naszym rankingiem. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomoże Ci dokonać właściwego zakupu.

Lodówka Amica FD 2325.3

Pierwsza lodówka do 1000 zł, która znalazła się w naszym zestawieniu to Amica FD 2325.3. Jest to model w klasie energetycznej G, z zamrażalnikiem na górze. W chłodziarce o pojemności 162 l znajdują się cztery szklane półki, jedna szuflada i cztery balkoniki na drzwiach. Natomiast zamrażalnik o pojemności 44 l oferują jedną, pojemną komorę. Poza tym lodówka posiada funkcję automatycznego odszraniania, a także uniwersalne drzwi, które można zamontować zarówno po prawej, jak i lewej stronie.

 

Cicha lodówka do 1000 zł Indesit LR7S1W

W naszym subiektywnym rankingu znalazła się również lodówka Indesit LR7S1W, która wyróżnia się bardzo cichą pracą – generuje zaledwie 38 dB. Na tym jednak jej zalety się nie kończą. Model ten odznacza się bowiem dużą pojemnością – komora chłodziarki ma 196 l, a zamrażalnik aż 111 l. Dzięki temu spełni potrzeby nawet kilkuosobowej rodziny. Co więcej, lodówka marki Indesit została wyposażona w technologię Less Frost. Oznacza to, że posiada zabudowany parownik, który zapobiega formowaniu się lodu na półkach i przechowywanych produktach spożywczych.

lodówki do 1000 zł - polecane modele

Lodówka do 1000 zł z systemem Less Frost Kernau KFRC 13153 LF W

Lodówka Kernau KFRC 13153 LF W ma zamontowane oświetlenie LED, co pozwala zredukować zużycie energii elektrycznej. Jej dużym atutem jest technologia Less Frost, dzięki której w zamrażarce gromadzi się znacznie mniej lodu niż w standardowych modelach. Co więcej, lodówka Kernau dysponuje demontowalną uszczelką, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Jeśli uszczelka się zużyje albo uszkodzi, bez problemu wymienimy ją na nową.

 

Lodówka Amica FK239.3

Jako ostatnia lodówka do 1000 zł w naszym zestawieniu znalazła się Amica FK239.3. W tej cenie dostępna jest również ta sama lodówka, tylko że w kolorze inox - Amica FK239.3X. Oba modele oferują wysoką klasę energetyczną i powłokę antybakteryjną. Poza tym mają cztery półki wykonane ze szkła hartowanego, które dzięki systemowi FlexiSpace można swobodnie przestawiać, by dostosować przestrzeń do swoich potrzeb. Do dyspozycji użytkownika jest również pojemna szuflada na świeżą żywność oraz trzy balkoniki na drzwiach. Warto dodać, że obie lodówki Amica posiadają funkcję automatycznego odszraniania, która zapobiega osadzaniu się szronu i eliminuje konieczność opróżniania komory ze wszystkich zapasów. 

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas