Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Lodówki wolnostojące – ranking 2020

lodówki wolnostojące ranking 2020

Lodówki wolnostojące z zamrażalnikiem na dole to zdecydowanie najpopularniejsze modele spośród wszystkich lodówek dostępnych w sklepach. Różnią się one nie tylko rozmiarami i designem, ale również wyposażeniem i dodatkowymi funkcjami, przez co wybór tej jedynej wcale nie jest łatwym zadaniem. Aby ułatwić Ci podjęcie odpowiedniej decyzji, stworzyliśmy zestawienie najpopularniejszych lodówek wolnostojących dostępnych na rynku. Być może znajdziesz wśród nich lodówkę, która trafi w Twoje gusta i spełni wszystkie potrzeby.

Aktualizacja 06.2023 r.

Lodówki z zamrażalnikiem u dołu

Lodówka wolnostojąca Samsung RB 37J501MB1

Produkt archiwalny - polecamy inne lodówki Samsung.

Nasze zestawienie otwiera nowoczesna lodówka wolnostojąca Samsung RB 37J501MB, w której producent zastosował technologię Space Max. Dzięki niej zwiększyła się przestrzeń użytkowa wewnątrz urządzenia, ale jego wymiary zewnętrzne pozostały bez zmian. Lodówka oferuje więc 255 l pojemności w chłodziarce i 98 l w zamrażarce. Obie komory zostały wyposażone w technologię No Frost, która eliminuje potrzebę rozmrażania i sprawia, że żywność zachowuje świeżość przez dłuższy czas. Warto dodać, że w chłodziarce znajduje się szuflada Cool Select Duo, w której można ustawić 3 różne temperatury, tworząc znakomite warunki do przechowywania warzyw i owoców, mięsa czy ryb.

 

Lodówka wolnostojąca Beko CSA 300K20XP

Produkt archiwalny - polecamy inne lodówki Beko.

W gronie popularnych lodówek wolnostojących znalazła się również lodówka Beko CSA 300K20XP. To prosty model, który cechuje się eleganckim wyglądem i wysokim komfortem użytkowania. Jej całkowita pojemność użytkowa wynosi 291 l. Na uwagę zasługuje komora lodowa Icebank, która została wbudowana w zamrażalnik. Nie zajmuje ona zbyt wiele miejsca, a świetnie nadaje się do przechowywania kostek lodu czy mrożenia małych owoców. Poza tym lodówka wolnostojąca Beko posiada uszczelkę antybakteryjną, która zapobiega przedostawaniu się do jej wnętrza bakterii i drobnoustrojów. To idealna lodówka dla mniej wymagających użytkowników.

polecane lodówki wolnostojące - ranking 2020

Lodówki z zamrażalnikiem u góry

Lodówka wolnostojąca Bosch KGN 36MLET

Produkt archiwalny - polecamy inne lodówki Bosch.

Kolejna popularna lodówka wolnostojąca to model KGN 36MLET od marki Bosch. To elegancki model, wykonany w kolorze Inox i wyposażony w zewnętrzny panel sterowania Touch Control. Lodówka plasuje się w klasie energetycznej E (dawniej A++), a do tego dysponuje trybem ECO, który automatycznie ustawia optymalną temperaturę, pozwalając obniżyć zużycie prądu. Co więcej, lodówka wolnostojąca Bosch może pochwalić się innowacyjnymi funkcjami. Oprócz systemu No Frost w obu komorach, posiada również system MultiAirflow, zapewniający równomierne chłodzenie, a także alarm otwartych drzwi, który uruchomi się, jeśli przez długi czas pozostaną otwarte.

 

Lodówka wolnostojąca Amica FK239.3X

Produkt archiwalny - polecamy inne lodówki Amica.

Ostatnia w naszym zestawieniu lodówka wolnostojąca Amica FK239.3X cechuje się prostą konstrukcją i łatwą obsługą. Ma zaledwie 150 cm wysokości, więc bez problemu zmieści się pod wiszącymi szafkami w kuchni. Swoją popularność zawdzięcza również bardzo atrakcyjnej cenie i kolorowi inox, dzięki któremu doskonale będzie współgrać z innymi sprzętami AGD w kuchni. W lodówce marki Amica całkowita pojemność użytkowa wynosi 194 l. Poza tym chłodziarka ostała wyposażona w funkcję automatycznego odszraniania, a dzięki uniwersalnym zawiasom jej drzwi można zamontować zarówno po prawej, jak i lewej stronie. Wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań.

 

 

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas