Tylko teraz darmowa dostawa dla zamówień powyżej 89 zł! | Raty 10x0% lub 30x0% (RRSO 0%) Sprawdź

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Ranking kuchenek mikrofalowych 2020

kuchenka mikrofalowa ranking

Choć kuchenka mikrofalowa nie należy do podstawowego wyposażenia kuchni, wiele osób nie wyobraża sobie bez niej funkcjonowania. Jest niezastąpiona do szybkiego podgrzewania posiłków czy rozmrażania żywności. Sprawdzi się nie tylko w domowej kuchni, ale również w biurach czy małych punktach gastronomicznych. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniej mikrofalówki, przygotowaliśmy zestawienie modeli cieszących się dużą popularnością wśród konsumentów.

Aktualizacja 06.2023 r.

Mikrofalówki

Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X

Produkt archiwalny - polecamy kuchenkę mikrofalową Samsung GE83X-P.

Nasze zestawienie otwiera kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X, która wyróżnia się na tle innych modeli nowoczesnym wyglądem. Jest to model wolnostojący o lustrzanym wzornictwie i dotykowym panelu sterowania, który będzie doskonale komponował się z wystrojem nowoczesnej kuchni. Kuchenka dysponuje mocą mikrofali 900 W, które można regulować w zależności od swoich potrzeb na sześciu różnych poziomach. Co ciekawe, producent wyposażył mikrofalówkę w tryb Eco, dzięki któremu w trybie spoczynku zużywa o wiele mniej energii elektrycznej.

 

Kuchenka mikrofalowa Bosch HMT84G451

Produkt archiwalny - polecamy mikrofalówki do zabudowy Bosch.

W gronie najpopularniejszych kuchenek mikrofalowych znalazł się również model HMT84G451 od marki Bosch. Kuchenka oferuje pojemność 25 l, moc mikrofali 900 W, a także grill o mocy 1200 W. Posiłki można podgrzewać na pięciu różnych poziomach mocy. Producent zaprogramował w kuchence również 8 programów automatycznych, które dostosowane są do podgrzewania różnych typów potraw, np. warzyw, mięsa czy potraw płynnych. Kuchenkę obsługuje się za pomocą przycisków elektronicznych oraz pokrętła JOG, które służy do ustawiania czasu grzania.

 

kuchenka mikrofalowa - polecane modele

Mikrofalówki do zabudowy

Kuchenka mikrofalowa Amica AMMF 20M1B

Amica AMMF 20M1B to popularna kuchenka mikrofalowa o pojemności 20 l, która została wykonana w kolorze czarnym. Moc mikrofali wynosi 700 W, a użytkownik może samodzielnie dopasować moc grzania, korzystając z jednego z pięciu dostępnych wartości. Producent zastosował w mikrofalówce MultiWave System, który równomiernie podgrzewa potrawę z każdej strony. Dzięki połączeniu kilku punktów emisji mikrofal i obrotowego talerza potrawy zostają podgrzane zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Warto dodać, że kuchenka mikrofalowa Amica oferuje możliwość rozmrażania czasowego, co wiąże się z błyskawicznym rozmrażaniem i pozwala uniknąć namnażania bakterii.

 

Kuchenka mikrofalowa Kernau KFMO 2022 EG X

Nasz ranking zamyka kuchenka mikrofalowa Kernau KFMO 2022 EG X, która oferuje możliwość podgrzewania wieloetapowego. Dzięki tej praktycznej funkcji w jednym procesie będzie można rozmrozić żywność, a następnie ją ugotować. Kuchenka dysponuje mocą 700 W i pięcioma poziomami mocy. Poza tym użytkownik może skorzystać z ośmiu programów automatycznych, np. do przyrządzenia pizzy, makaronu, ziemniaków czy popcornu. Oprócz podgrzewania mikrofalówka Kernau oferuje również dwie funkcje rozmrażania - Time Defrost i Weight Defrost, a także opcję Quick Start, pozwalającą na uruchomienie kuchenki z pełną mocą.

 

 

Zadzwoń do nas
pon-pt: 8:00-16.00
Napisz do nas